چهارشنبه, 26 تير 1398
عنوان : پیام تبریك مهندس غلامحسین اسدی زاده شهردار ایذه به مناسبت روز خبرنگار
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ 
ساعت : ۸:۴۹:۳۵

امتیاز :  ۴.۶۷ |  مجموع :  ۳

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند . خبرنگاران به راستی تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند . خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مدیون تلاش های شبانه روزی آنهاست .

بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیر قابل انکار است .

براستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است . چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است : حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس . از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق ، توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم .

از تمامی خبرنگاران محترم و زحمتکش و فعالین عرصه خبر و اطلاع رسانی کشور ، استان خوزستان و به ویژه شهرستان ایذه که بدون هیچ چشم داشتی شبانه روز زحمت میکشند و در این راه مقدس قدم بر میدارند و قلم می زنند سپاسگزارم ، بدون شک نهاد شهرداری ایذه همیشه مورد انتقادهای سازنده این عزیزان قرار گرفته است و باید بگویم که این نقدها نقش پر رنگی را در پیشبرد و توسعه همه جانبه شهرستان ایذه ایفا میکنند . روز خبرنگار را به شما دلاوران خستگی ناپذیر تبریک می گویم .

مهندس غلامحسین اسدی زاده - شهردار ایذهبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0